Dergi Hakkında

Türkiye Medya Akademisi Dergisi (TÜMADER), Şubat ve Eylül aylarının 28. gününde olmak üzere yılda iki kez yayınlanan hakemli, akademik ve elektronik bir dergidir. Dergide, iletişim alanıyla ilgili Türkçe veya İngilizce olarak yazılmış araştırma makalesi, derleme, çeviri, olgu sunumu, kitap eleştirisi ve bildiri olmak üzere bilimsel ve özgün çalışmalara yer verilmektedir.

Türkiye Medya Akademisi Dergisi, "INDEX COPERNICUS INTERNATIONAL, ADVANCED SCIENCES INDEX, ASOS INDEX, CITE FACTOR, DIRECTORY OF RESEARCH JOURNALS INDEXİNG (DRJI), EUROSIAN SCİENTİFİC JOURNAL INDEX (ESJI), EUROPUB, GOOGLE SCHOLAR, INTERNATIONAL INSTITUTE OF ORGANİZED RESEARCH (I2OR), gibi veri tabanlarında taranmaktadır.

e-ISSN: 2791-6014

Duyurular

Yeni Sayı

Cilt 3 Sayı 5 (2023)
					Cilt 3 Sayı 5 (2023) Gör

YENİ SAYIMIZ YAYINDA...

6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan ve binlerce insanımızın ölümüne neden olan depremlerde, yakınlarını kaybeden öncelikle Türk halkına ve tüm editör, danışma ve yayın kurullarındaki hocalarımıza, hakemlerimize, yazarlarımıza baş sağlığı, kurtulanlara ise geçmiş olsun diliyoruz. Bu zor dönemde dergi sürecini, kimsenin hak kaybı yaşamaması için özveriyle sürdüren, bize destek veren herkese Türkiye Medya Akademisi Dergisi olarak teşekkür ediyoruz.

Yayınlanmış: 02/28/2023

Araştırma Makaleleri

Tüm Sayıları Göster